1.

Godz. 19.00 Sacrum po góralsku wieczór słowa i muzyki. Fragmenty Historii filozofii po góralsku ks. Józefa Tischnera odczyta Piotr Cyrwus. Muzykę wypełni dialog pomiędzy Markiem Stefańskim na organach a Kapelą Góralską Jaśka Kubika z Krościenka nad Dunajcem. Te różnorodne formy artystyczne zapraszają po raz kolejny do poszukiwania Boga w otaczającym świecie.

2.

Piątek, 28 października, święto świętych apostołów Szymona i Judy.

3.

Nabożeństwa różańcowe, przez cały miesiąc październik o godz. 17.30.

4.

Zapraszamy jak co roku do modlitwy na naszych zmarłych. WYPOMINKI z czytelnie wypisanymi imionami, prosimy przynosić do zakrystii. Do końca listopada odmawiamy za nich codziennie różaniec oraz w czasie Mszy świętych o godzinie 7.00 w środę i piątek. W ciągu roku w czasie Eucharystii w każdy czwartek o godz. 8.00.

5.

W zakrystii prasa religijna, Biuletyn Apostolstwa Modlitwy Modlitwa i Służba na miesiąc październik, między innymi z komentarzami do czytań niedzielnych, kolorową wkładką poświęconą Muzeum Misyjnemu w Domu Generalnym Sióstr Służebniczek w Starej Wsi koło Rzeszowa oraz z artykułem poświęconym Muzeum Księży Jezuitów również w Starej Wsi.

6.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone bezpośrednio na tacę oraz z pomocą przelewów internetowych.

7.

Dziś po każdej Mszy św., Studenci Duszpasterstwa WAJ rozprowadzają różańce wykonane przez Nich samych oraz Siostry Klaryski. Dobrowolne ofiary przeznaczają na remont kaplicy akademickiej.


Błogosławionej Niedzieli!
„Męczeństwo Szymona i Judy”, autor: Stefan Lochner
Skip to content