1.

Wtorek, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jak w niedziele.

2.

Środa, 2 listopada, wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

Odpust zupełny i cząstkowy w dniach 1 – 8 listopada
     Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę publiczną w dniu 1 i 2 listopada mogą dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych. Odpust ten można uzyskać tylko jeden raz w ciągu dnia. W czasie nawiedzenia świątyni należy odmówić Ojcze nasz…, Wierzę…, dowolną modlitwę według intencji Ojca Świętego, być wolnym od grzechu ciężkiego, przyjąć Komunię świętą.

     Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i przynajmniej w myśli pomodlą się za zmarłych, zyskują odpust, który może być ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące. Odpust ten w dniach od 1 do 8 listopada jest zupełny, w inne dni roku cząstkowy.

3.

Czwartek, 3 listopada, Godzina Święta – nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 23.00. Szczegóły na plakacie.

4.

Piątek, 4 listopada, pierwszy piątek miesiąca, wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa. Godz. 18.00 Eucharystia z okolicznościowym kazaniem o Sercu Bożym. Po Mszy św., nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5.

WYPOMINKI za naszych bliskich zmarłych z czytelnie wypisanymi imionami zmarłych prosimy przynosić do zakrystii. Przez cały listopad będziemy modlić się za zmarłych, odmawiając za nich codziennie różaniec oraz w czasie Mszy św. o godzinie 7.00 w środy i piątki.

6.

W ubiegłą niedzielę studencji Duszpasterstwa WAJ zebrali łącznie ponad 3 300 zł. na wsparcie funduszu remontowego kaplicy. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę!


Błogosławionej Niedzieli!
Skip to content