1.

Jutrzejszą ofiarę na tacę, przeznaczamy na rzecz Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie.

2.

Czwartek, 4 kwietnia, godz. 23.00 nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu – GODZINA ŚWIĘTA.
Zapraszamy czcicieli Eucharystii oraz Serca Bożego.

3.

Piątek, 5 kwietnia, pierwszy piątek miesiąca.
Godz. 18.00 Msza św. z okolicznościowym kazaniem o Bożym Sercu. Po Mszy św., Litania do N. Serca P. Jezusa z aktem powierzenia się Bożemu Sercu.

4.

W zakrystii prasa religijna, oraz kwietniowy numer Biuletynu Apostolstwa Modlitwy Modlitwa i Służba, z kolorową wkładką poświęconą Światowym Dniom Dzieci, oraz omówieniu tej pionierskiej inicjatywy Papieża Franciszka. Ojciec Święty chce zaprosić nas do szukania odpowiedzi jaki świat pozostawimy dzisiejszym dzieciom.

5.

Dziękujemy za każdą ofiarę składaną na tacę oraz z pomocą przelewów bankowych. Bóg zapłać!

6.

Za tydzień 7 kwietnia, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego będziemy gościć przedstawicieli Fundacji HAART, walczącej z handlem ludźmi, która od listopada prowadzi w Archidiecezji Krakowskiej kampanię informacyjną Widzieć niewidzialne na temat tego tragicznego zjawiska społecznego.
W tym dniu ksiądz Emmanuel Izere z Nigerii wygłosi kazanie a dr Radosław Markowski założyciel Fundacji podzieli się swoim doświadczeniem. A przed Bazyliką Wolontariusze będą kwestować, oraz będzie możliwość wsparcia Fundacji w walce ze współczesnym niewolnictwem, poprzez zakup rękodzieła przywiezionego z Kenii.
Nie ustawajmy w modlitwach o powstrzymanie oraz pomoc ofiarom handlu ludźmi, handlu narządami ludzkimi, czy krzywdzonych niewolnictwem dzieci i dorosłych.


Bożego Błogosławieństwa!
Światła od Zmartwychwstałego!
Dla wszystkich uczestników życia liturgicznego w Bazylice.


Zmartwychwstanie, autor: Giotto di Bondone

Skip to content